Для туристів у Черкасах «проклали» «Крилату стежку»

Медицина. Туризм

Таку назву має туристичний маршрут, який 8 червня відкрили представники міської влади Черкас і компанії мобільного оператора «Vodafone».

Ukrainian English Russian

Проект дозволяє ознайомитися із основними туристичними родзинками міста без допомоги екскурсовода, а лише використовуючи смартфон з підключеним мобільним інтернетом та програмою для зчитування QR-кодів. Черкаси стали шостим містом, де було реалізовано подібний проект.

До туристичного маршруту входить чотирнадцять точок. Біля кожної з них в бруківку вмонтована спеціальна табличка з  QR-кодом, зазначають у прес-службі мерії.

 Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта – площі, будинку, пам'ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.

- Я сама родом з Черкас, тому хочу, щоб це місто розвивалося у туристичній сфері, щоб сюди приїжджали люди. Відкриття цього туристичного маршруту – це лише перший крок у напрямку плідної співпраці нашої компанії та черкаської громади. До кінця року плануємо запустити у Черкасах мобільний інтернет 4G,  - розповіла директор з корпоративного управління і контролю компанії «Vodafon» Ольга Дейнега.

Загальна довжина маршруту «Крилата стежка» становить 4,7 км. Його можна повністю пройти за 2-3 години.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: