Для закладів громадського харчування Умані шукають працівників

Новини

Особливо ефективною формою співпраці з роботодавцями у підборі працівників на вакантні робочі місця є проведення ярмарок вакансій, що дає можливість зустрітися роботодавцям та претендентам для обговорення питань працевлаштування.

Ukrainian English Russian

Так, нещодавно в приміщенні Уманського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на який були запрошені представники від місцевих роботодавців - Ярослав Семченко (ресторан «Пан Кабан») та Тамара Фастовська (піцерія «Челентано»).  Захід відвідали 23 пошукача роботи.

У зв’язку із розширенням діяльності, у роботодавців виникла потреба у працівниках на посади: касир, офіціант, бармен.

Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Якимович, яка ознайомила учасників із ситуацією на місцевому ринку праці, послугами, що надає служба зайнятості, зокрема, можливістю проходження професійного навчання на замовлення роботодавців.

У свою чергу, представники роботодавців розповіли про особливості роботи у закладах громадського харчування, надали пошукачам роботи розширену інформацію про вакансії, умови праці та вимоги до претендентів.

Результатом проведення заходу стало запрошення до роботодавців на індивідуальні співбесіди та ознайомлення з робочим місцем 4 безробітних.

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: