До 4,4 тис. грн. зросла середня зарплата на Черкащині

Новини

Найбільше отримують працівники у сфері фінансів та страхування, а також в енергопостачанні. Їхня середня зарплата за червень перевищила 5 тис. грн.
Ukrainian English Russian

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у червні 2016р. становила 4411 грн. Це у 3 рази вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу (1450 грн), повідомляють в ГУ статистики в Черкаській області. Порівняно з травнем середня зарплата зросла на 11%, а порівняно з червнем минулого року – на 27%.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, фінансовій та страховій діяльності, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці області відповідно в 1,2 і 1,3 рази.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця зайнятих у поштовій та кур`єрській діяльності, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, наданні інших видів послуг, де рівень заробітної плати не перевищив 56% від середнього по економіці області.

Останні новини

04 серпня, 2020

03 серпня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: