До “Черкасиобленерго” повертаються працівники

Новини

Рік тому Дмитро звільнився із ПАТ “Черкасиобленерго” і поїхав шукати кращої долі за кордон. Кращою доля не стала – важка праця по 12 годин, один вихідний, жахливі умови проживання. Але головне, 400 євро, що залишалися після всіх витрат не варті життя за тисячі кілометрів від родини. Пропрацювавши вісім місяців у Польщі він вирішив повернутись на рідне підприємство

Ukrainian English Russian

Дмитро близько шести років працював водієм у ПАТ “Черкасиобленерго”. Піти змусила криза у товаристві, залишитись змоги не було.

– Півроку не бачив зарплати. Я був у безвиході: безробітна дружина і маленька донечка, допомогти нікому. Як жити? Як утримувати сім’ю? Звільнився із підприємства, шукати роботу в Україні навіть не намагався. Вирішив їхати до Польщі, – розповідає Дмитро.

Процедура з працевлаштування забрала близько двох місяців. Реальна картина буденності українського заробітчанина у Польщі дуже відрізнялась від тієї, яку малювали посередники.

Витримав Дмитро вісім місяців, розрахувався і повернувся до дому. На нього чекала родина і приємні новини, що рідне товариство вийшло з кризи, заборгованість по зарплаті виплачена, а керівництво докладає усіх зусиль щоб покращити умови праці та забезпечити робітників усім необхідним.

– Не хочу нікуди їхати. Хочу знову бути у своєму колективі. Я скучив за людьми з якими працював, а вони, впевнений, за мною, – поділився Дмитро.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: