До кінця року в Черкасах планують почати будівництво центру екстреної медичної допомоги

Новини

Уже цього року в Черкасах планують розпочати будівництво нового Центру екстреної медичної допомоги на ділянці за адресою вул. Корольова, 15.

Ukrainian English Russian

Днями міська рада своїм рішенням проголосувала за зміну цільового призначення земельної ділянки. Крім того, нещодавно відбулося розкриття тендерних пропозицій закупівлі будівництва центру. Аукціон з очікуваною вартістю 56,6 млн грн виграла компанія “БТК-ЛАД ПЛЮС”. Підприємство запропонувало найнижчу ціну – 46,6 млн грн. На сьогодні договір з ним ще не укладено.

Замовником будівництва є департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА.

За словами керівника обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігоря Фесуна, нині держава вже спрямувала 14 млн грн на зведення нового центру, пише 18000.com.ua.

– Центр екстреної медичної допомоги – це термінова структура. Для ухвалення оперативних рішень він має бути в одному місці, починаючи від диспетчерської, завершуючи всіма відділами. Зараз відділи в нас розкидані по місту. Для рішення, яке треба ухвалювати дуже швидко, доводиться витрачати значно більше часу, ніж потрібно. Це створює загрозу для життя і здоров’я як конкретної людини, так і багатьох при масових подіях. У новому центрі також буде централізована диспетчеркаська. Черкаська область – єдина в Україні, що не має такого центру, і одна з небагатьох, де немає централізованої диспетчерської, – розповів Фесун.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: