До уваги споживачів: внесено зміни до договорів з “Черкасиобленерго”

Будівництво. ЖКГ

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за №1219 від 26.06.2020, яку опубліковано за посиланням, внесено зміни до постанови НКРЕКП від 14.03.2018р.№312.

Ukrainian English Russian

Зазначаємо, що замінено та внесено додаткові пункти до Типового договору споживача про надання послуг із розподілу електричної енергії (Додаток 3 Правил роздрібного ринку електричної енергії), а саме:

• нова редакція пункту 3.3 глави 3;

• пункт 4.2 глави 4 – доповнено новим абзацом;

• підпункт 4 пункту 7.1 глави 7 – замінено;

• абзац другий пункту 11.2 глави 11 – доповнено;

• пункт 12.2 глави 12 – доповнено новими абзацами;

• пункт 1 додатка 1 до Типового договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії – замінено;

• додаток 2 до Типового договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії – замінено та доповнено новими пунктами;

• відповідні зміни внесено до публічного Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (надалі – Договір) та опубліковано на сайті ПАТ «Черкасиобленерго» у розділі «Договірні відносини».

Звертаємо Вашу увагу на внесення доповнень до пункту 12.2 глави 12 новими абзацами наступного змісту:

«Цей Договір може бути змінений у разі внесення змін або скасування нормативно-правових актів, що регулюють відносини між Оператором системи та Споживачем.

У зв’язку з цим сторони погоджуються з тим, що Оператор системи вносить відповідні зміни та доповнення до цього Договору та оприлюднює їх на власному веб-сайті. Якщо Споживач не ініціював розірвання цього Договору протягом одного місяця з моменту оприлюднення змін та доповнень до цього Договору, вважається, що Споживач погодився зі змінами до Договору з дати його оприлюднення на веб-сайті Оператора системи».

«Просимо взяти до уваги вищезазначені зміни та дотримуватись умов Договору», йдеться у повідомленні.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: