Дотації на освіту і медицину громадам розподілили непропорційно, - АМУ

Фінанси

Вже з січня всі міста обласного значення (6) та 52 із 53 ОТГ Черкащини змушені здійснювати передані з державного бюджету видатки з утримання закладів освіти та охорони здоров’я виключно з власних надходжень.

Ukrainian English Russian

Із загальної суми додаткової дотації для Черкаської області 568,8 млн. грн. до обласного бюджету спрямовано 348,1 млн. грн. (61,2 %), до районних бюджетів 168,6 млн. грн. (29,7 %). Із 53 ОТГ згідно з розподілом додаткову дотацію отримує лише одна Селищенська громада - 2,0 млн. грн. (0,3 %). Нерозподілений залишок 50 млн. грн., або 8,8 %,  йдеться на сайті АМУ.

16 січня Уряд прийняв розпорядження, яким погодив розподіли додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я у всіх областях. АМУ заявляє про необ’єктивний та непропорційний розподіл цих коштів обласними державними адміністраціями та як захисник та представник інтересів громад звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням відмінити вищезазначене рішення Уряду та повернути його на доопрацювання для забезпечення об’єктивного і демократичного розподілу коштів між місцевими бюджетами на здійснення переданих з державного бюджету видатків.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: