ДП «Черкасистандартметрологія»: курси підвищення кваліфікації «Організація та проведення повірки/калібрування за видами вимірювань»

Бізнес-календар
Ukrainian English Russian

До уваги керівників підприємств, працівників метрологічних служб підприємств та осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань.

   У період з 4 по 7 березня на базі ДП «Черкасистандартметрологія» фахівцями ННЦ «Інститут метрології» (м. Харків) будуть проводитися виїзні курси підвищення кваліфікації за темою «Організація та проведення повірки/калібрування за видами вимірювань: AUV – акустика, ультразвук, вібрація, EM – електрика та магнетизм, L – довжина, M – маса та пов’язані з нею величини, PR – фотометрія та радіометрія, IR – іонізуюче випромінювання, T – термометрія, TF – час і частота, QM – хімія (кількість речовин)».

Організатори запрошують представників метрологічних служб підприємств чи осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань долучитися до участі в заході.

Заявку щодо проходження курсу необхідно направляти до ННЦ «Інститут метрології» (teach@metrology.kharkov.ua ) та додатково повідомити ДП «Черкасистандартметрологія» електронною поштою (kamsha@st.ck.ua ).

Телефони для довідок:

   - ННЦ «Інститут метрології» - (057) 704-98-76, 704-98-64;

   - ДП «Черкасистандартметрологія» - (0472) 333-069, 333-025.

Докладніше тут

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: