ДП «Черкасистандартметрологія» поповнило метрологічний арсенал для повірки медтехніки

Медицина. Туризм

З метою забезпечення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, які застосовуються у сфері забезпечення захисту життя та охорони здоров’я громадян, метрологічні підрозділи ДП «Черкасистандартметрологія» постійно оснащуються новими еталонами.

 

Ukrainian English Russian

Так, нещодавно придбані аналізатор дефібриляторів Impulse 6000D, симулятор пацієнта ProSim 8 та установка УПКД-3.

Портативний переносний аналізатор дефібриляторів Impulse 6000D призначений для повірки кардіодефібриляторів, дефібриляторів та має 12-канальний симулятор сигналів ЕКГ. Аналізатор дефібриляторів Impulse 6000D виробництва Fluke Biomedical є особливо важливим портативним інструментом точних вимірювань, який забезпечує контроль відповідності та ефективності роботи дефібрилятора – критичного обладнання життєзабезпечення з відновлення серцевої діяльності.

Дефібрилятор застосовується в реанімації і дозволяє врятувати людині життя, коли через порушення серцевого ритму воно під високою загрозою. Цей апарат впливає на грудну клітку пацієнта короткочасним електричним імпульсом, що дозволяє усунути хаотичні  скорочення м'язових пучків, відновити нормальну діяльність серця і повернути пацієнта до життя зі стану клінічної смерті.

Важливо обрати потужність, сила якої була б достатньою для успішної дефібриляції, але не пошкоджувала б міокард. Однією з можливих причин неефективності реанімаційних заходів є занадто низька енергія дефібриляції, тому дуже важливо контролювати вихідні параметри та робити періодичну повірку кардіодефібриляторів.

Можливості аналізатора дефібриляторів Impulse 6000D дозволяють контролювати увесь спектр встановлених форм імпульсу, демонструють сумісність з передовою технологією AED (automatisierter externer defibrillator – автоматичний зовнішній дефібрилятор) і показують кращі характеристики точності вимірювання та відповідності стандартам, інформують у ДП «Черкасистандартметрологія».

Не менш необхідним контрольним багатофункціональним приладом є симулятор пацієнта ProSim 8, який призначений для повірки моніторів пацієнта, кардіографів, реографів.

 ProSim 8 забезпечує вимірювання біоелектричних потенціалів серця, температури тіла, насичення (сатурації) киснем гемоглобіну артеріальної крові, сигналів дихання, частоти пульсу, а також відтворення надлишкового тиску в компресивній манжеті манометра артеріального тиску.

Установка УПКД-3 забезпечила можливість проведення повірки не тільки механічних, а й напівавтоматичних та автоматичних вимірювачів артеріального тиску у режимах вимірювання тиску та частоти пульса.

Застосування сучасних еталонів для проведення періодичної повірки засобів вимірювальної техніки дозволить підняти реанімаційну та кардіологічну службу, метрологічне забезпечення діагностики та лікування пацієнтів в Черкаській області на новий якісний рівень.

ДП «Черкасистандартметрологія» запрошує до співпраці зацікавлені медичні заклади усіх форм власності.

Контакти:

м. Черкаси, вул. Гоголя, 278

web: http://www.st.ck.ua , e-mail: st@st.ck.ua

Начальник науково-технічного відділу повірки і калібрування засобів вимірювальної техніки теплотехнічних та електричних величин Бондар Вікторія Василівна e-mail: bondar@st.ck.ua, тел. 330713

Начальник бюро приймання та видачі засобів вимірювальної техніки Ніхоца Інна Іванівна

e-mail: inna@st.ck.ua, тел. 374556.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: