ДП «Черкасистандартмтрологія» вдосконалює якість надання метрологічних послуг

Новини

Відділ повірки і калібрування засобів вимірювальної техніки  механічних та геометричних величин ДП «Черкасистандартметрологія» проводить повірку законодавчо регульованих ЗВТ.  Відділ має у своєму розпорядженні 41 тонну еталонних гир класу точності М1, транспортування яких до місця експлуатації неавтоматичних зважувальних приладів — автомобільних ваг — забезпечують п’ять пересувних повірочних лабораторій.

Ukrainian English Russian

З 1 липня 2020 року надано чинності новому стандарту ДСТУ 8875:2019 Автомобільні цистерни для нафтопродуктів. Методика повірки змінилася. Зокрема введено обмеження щодо застосування вагового метода та стосовно технічних вимог до самих транспортних мір місткості.

Відповідно до зазначеного стандарту на станції повірки автомобільних цистерн для нафтопродуктів та харчових продуктів ДП «Черкасистандартметрологія» застосовано об’ємний метод повірки за допомогою мірників номінальної ємності 1000 дм3, 500 дм3, додаткових іншої номінальної місткості та шкального 170 дм3.

Відповідно до галузі уповноваження відділ проводить повірку зазначених автоцистерн  загальним об’ємом до 50 м3.

Останнім часом підприємством за власний кошт придбано сучасний неавтоматичний зважувальний прилад — ваги лабораторні спеціального класу точності з найбільшою границею зважування 5,2 кг та набір гир класу точності Е1. Зазначені еталони мають найвищі метрологічні властивості у Черкаської області.

Відповідно до програми технічного переоснащення  ДП «Черкасистандартметрологія» придбало новий еталон — лічильник проточний для скрапленого газу «Shelf», який забезпечує можливість проведення повірки всіх типів паливо-роздавальних колонок для скрапленого газу на сучасному рівні.

Контакти для співпраці: (0472) 37-45-56, 33-30-40.

Останні новини

26 січня, 2021

25 січня, 2021

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: