ДП "Оризон-Навігація" через управлінців недоотримало 30 млн грн

Фінанси

Працівники Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели державний фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Оризон-Навігація» за період з 01.10.2017 по 30.09.2018.

Ukrainian English Russian

За цей період аудитори виявили неефективні управлінські дії, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, на суму 30,3 млн грн та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 2,9 млн грн.

Зокрема, встановлено, що виробничі потужності підприємства завантажено лише на 72 %. Проведеним орієнтовним розрахунком визначено, що при максимально задіяних виробничих потужностях та за умови надходжень замовлень від покупців підприємство могло б отримати від виробництва та реалізації продукції доходів розрахунково на 23,2 млн грн більше, ніж фактично отримано.

Окрім того, відсутність претензійно-позовної роботи з простроченої дебіторської заборгованості в частині використання права нарахування і стягнення пені, штрафних санкцій, неустойки, передбаченого умовами договорів, може свідчити про неотримані доходи (упущену вигоду) розрахунково на суму 4,1 млн грн.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: