Другу дитячу поліклініку не закриватимуть

Медицина. Туризм

Про це директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук", запевнивши, що чутки з цього приводу абсолютно безпідставні:

Ukrainian English Russian

- Усім пояснюю, що панічні плітки не мають під собою ніяких обґрунтувань. Сьогодні кажуть, що вже з’явилась електронна петиція. Шановне товариство! Поліклініку НІХТО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗАКРИВАТИ. Вона, у зв"язку із реформою сімейної медицини просто перейде до Другого центру сімейної медицини. Всі залишаться на своїх місцях - педіатри у своїх кабінетах, реєстратори у реєстратурі, медсестри біля лікарів.

Просто із 1 липня фінансування буде йти по кількості зареєстрованих дітей із Національної агенції здоров’я. У міста цих грошей не буде. Тому необхідне таке переведення. Всі інші структурні підрозділи, окрім центрів сімейної медицини, будуть фінансуватись за кошти медичної субвенції, - пояснив Олег Михайлович.

А також повідомив, що цьогоріч триватимуть поетапні внутрішні роботи у цьому закладі.:

- На 2018 рік ми просимо 1 млн. грн. Було б, звісно, ефективніше завершити роботи за один рік. Однак для цього потрібно закрити поліклініку і робити все зразу. Щоби не було соціального хвилювання, роботи будуть йти поетапно і поліклініка буде приймати дітей. Наразі ремонти йтимуть в тому крилі, де лабораторія, тому тимчасово прийом на лабораторні дослідження буде у Першій поліклініці по вул.Благовісній, зазначив головний медик Черкас.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: