Два підприємства області отримали пільги з оподаткування

Податки та мита

Ще два підприємства Черкащини, на яких працюють люди з інвалідністю, отримали схвальне рішення про одержання пільг із оподаткування. Його прийняли на черговому засіданні регіональної комісії Черкаської ОДА.

Ukrainian English Russian

Погодили надання фінансової допомоги у вигляді пільг з оподаткування підприємству об’єднання громадян «Єднання» та Черкаському учбово-виробничому підприємству Українського товариства сліпих.

Як зазначають в ОДА, торік ці підприємства скористалися пільгою з оподаткування на 1 100 тис. грн. Підприємства спрямовують отримані податкові пільги на покращення умов праці людей з інвалідністю, підвищення заробітної плати, розвиток виробництва. Також вони поступово збільшують кількість робочих місць для людей з обмеженими можливостями. Так, на підприємстві «Єднання», яке займається виробництвом м’ясної продукції, збільшено на 3 особи, нині працює 7 осіб з обмеженими можливостями. Також цьому підприємству рекомендували збільшити до 20 відсотків використання державної допомоги отриманої у вигляді пільг з оподаткування на соціальні напрями.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: