Два сервіси для боротьби з рейдерством запустили в Україні

Новини

Новопризначений міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет повідомив про запуск двох сервісів, які дозволять бізнесменам миттєво дізнатися про перехід їхнього майна в інші руки, а також надсилати скарги в Антирейдерську комісію в онлайн-режимі.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє “БІЗНЕС“.

– У нас перша невеличка перемога в боротьбі з рейдерством. Вірніше, одразу дві перемоги. Міні-перемога-1. Ми домоглися того, що відкриті дані про юридичних осіб (ЄДР) почали публікуватися щодня, а не щотижня, — зазначив Дубілет.

За його словами, якщо раніше жертва рейдерства могла дізнатися про несподівані зміни в своїй компанії із запізненням до тижня, то тепер затримка буде до одного дня.

При цьому Дубілет зазначив, що в Україні є кілька компаній, які дозволяють безкоштовно відстежувати такі зміни — OpenDataBot, ПриватБанк, YouControl, LIga, Vkursi.

Усім власникам бізнесу я рекомендую безкоштовно підписатися на один із сервісів, перерахованих вище, щоб спати трохи спокійніше. Більш того, інформування про зміну даних тепер працює для всіх-всіх компаній, а не тільки тих, хто підписався. OpenDataBot тепер розсилає СМСки всім, по кому відбулися зміни (телефон береться з того ж ЄДР, тому важливо, щоб там були реальні контакти), а ПриватБанк — по всім своїм клієнтам, — поінформував міністр.

Другою міні-перемогою він назвав можливість подавати скарги в Антирейдерську комісію в електронній формі через iGov.

За його словами, раніше для подачі скарги потрібно було спочатку найняти юристів, які б підготували великий пакет документів. Більш того, ці документи доходили до комісії через ланцюжок канцелярій, на що могло піти два тижні.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: