Двох посадовців Черкаської міськради обвинувачують у службовому недбальстві під час ремонту доріг

Новини

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків посадовцями Черкаської міської ради, за ознаками  кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Ukrainian English Russian

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів про підозру у вчиненні злочину повідомлено 2 службовим особам департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради.

Установлено, що внаслідок їхньої службової недбалості, міською радою, як замовником робіт з ремонту вулично-дорожньої мережі міста Черкаси, перераховано кошти за договором неналежній стороні. У результаті цього підрядник зміг уникнути сплати податків, а місцевий та державний бюджети України недоотримали більш як 1,5 млн грн.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Правопорушення виявлено відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури області спільно з відділом БКОЗ Управління СБ України в Черкаській області та слідчим управлінням ГУНП в Черкаській.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення особам загрожує від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

 

Останні новини

04 серпня, 2020

03 серпня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: