Двокімнатну квартиру у Черкасах можна придбати 15 тис. доларів

Новини

Черкаси потрапили до списку міст України із низькою ціною на двокімнатні квартири. Подібну ціну відмічають в Ужгороді та у Миколаєві.

Ukrainian English Russian

Черкаси потрапили до списку міст України із,здебільшого,низькою ціною на двокімнатні квартири, повідомляє domik.ua. У місті їх можна придбати за $15000. Подібну ціну просять за квартири в Ужгороді та Миколаєві. Дещо дешевше можна придбати оселю у Кропивницькому, Херсоні, Полтаві, Житомирі та Чернігові - $14000.

Найвища середня ціна на двокімнатні квартири по Україні у Києві - $30 000, зазначають на порталі. Високі ціни відзначають і в Одесі. Тут двокімнатна квартира коштуватиме від $29000. Середні ціни від $22000 – у  Харкові, Львові та Дніпрі.

Найдешевші в Україні двокімнатні квартири можна придбати у Запоріжжі, Луцьку, Івано-Франківську та Хмельницькому, де за них просять від $12000 до $13000.

Вартість житла залежить від площі та ремонту у квартирі, зазначають на порталі. Також на ціну впливає загальний стан прибудинкової території та віддаленість будинку від соціальної інфраструктури.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: