Двоє безробітних з Жашківщини започаткували бізнес у сфері надання освітніх послуг

Новини

Нещодавно в Жашківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулось засідання комісії з питань надання одноразово допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Ukrainian English Russian

Свої бізнес-плани презентували безробітні, які були звільнені з органів самоврядування та освіти району у зв’язку зі скороченням штатів.

На розгляд комісії подано два бізнес-плани на теми: «Дитячий розвиваючий центр» та «Надання інформаційно-консультативних, допоміжних послуг фізичним та юридичним особам у сфері освіти».

Проекти мають соціальний напрямок, а види бізнесу досить затребувані в суспільстві. Кожен з них спрямований на професійне виховання та дошкільний розвиток дітей, забезпечення якісних освітніх послуг.

У ході обговорення члени комісії одноголосно ухвалили рішення про надання одноразово допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності по двом проектам.

Виплата одноразової допомоги здійснюється у розмірах річної суми допомоги з  безробіття, нарахованої конкретному безробітному в індивідуальному порядку.

Нагадаємо, що службою зайнятості також проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо надання безоплатних індивідуальних і групових консультацій із питань започаткування та ведення бізнесу із залученням на громадських засадах працівників органів виконавчої влади. Безоплатну консультацію може отримати будь-яка особа, яка звернулась до служби зайнятості із заявою про надання консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: