Директор черкаського підприємства через суд домігся власного звільнення

Новини

23 жовтня Соснівський районний суд виніс рішення за позовом Володимира Власенка до засновників ТОВ “Промбуд-індустрія”, у якому той просив розірвати трудові відносини з підприємством, де він останні два роки працював директором.

Ukrainian English Russian

Як ідеться в позовній заяві, підприємство фактично перестало вести власну діяльність. Відповідно Власенко не вбачав підстав перебувати надалі на посаді директора, про що повідомив засновників ще в травні 2019 року. Втім засновники таке клопотання директора не задовільнили і ніяким чином на нього не відреагували.

Суд у справі став на сторону директора та визнав трудову угоду, укладену між ним та підприємством, розірваною з 19 червня 2019 року.

Зазначимо, що підприємство ТОВ “Промбуд-індустрія” стало відоме в місті у 2016 році, коли після місцевих виборів та перемоги на них Анатолія Бондаренка почало отримувати різноманітні підряди на виконання різного роду робіт та надання послуг.

Починаючи з 2016 року, підприємство отримало з міського бюджету 12 млн грн.

Крім того, підприємство фігурує у низці кримінальних проваджень, зокрема стосовно купівлі за заниженою вартістю майнового комплексу, що належало Соснівській СУБ та ухиленні від сплати податків ТОВ “Хлібний дім Україна”, що афілійоване з родиною “батьківщинівця” Юрія Тренкіна.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: