Експерти розповіли скільки черкащани платять за «безкоштовну» освіту і медицину

Фінанси

В Україні немає ні безкоштовної освіти, ні безкоштовної медицини, ні інших безкоштовних державних послуг. За все це кожен з нас вже сплатив у вигляді податків. Кожен українець віддає державі половину заробленого.

Ukrainian English Russian

Скільки саме, розповіли у Черкасах представники ГО «Центр соціально-економічних досліджень – CASE Україна». Вони провели дослідження і «розклали по полицях», яка «ціна держави для черкащан», пише progolovne.ck.ua. 

Так, вони стверджують, що цього року жителі Черкаської області сплатять 26,9 млрд грн. податків, а це приблизно 6,4 грн за годину з кожного працюючого мешканця області. «Безоплатна» освіта обійдеться пересічному черкащанину в 6 тис грн. за рік, а за чиновницький апарат країни він заплатить 2,3 тис.грн.

Дослідження показує, що середньостатистичний працюючий житель Черкащини за 2018 рік сплатить 55,7 тис.грн.податків, і отримає чистого прибутку 55,5 тис.грн.

Експерти та ГО «Центр соціально-економічних досліджень – CASE Україна» створили сайт «Ціна держави» (cost.ua). Увівши номер своєї заробітної плати, кожен може побачити, скільки податків він сплатить державі за рік, і яким чином ці гроші буде перерозподілено по різним видаткам.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: