Експерти розроблять інвестиційні паспорти для семи громад Черкащини

Новини

Підвищити інвестиційну привабливість громад та її можливості допоможе Проект «Підтримка взаємодії ОТГ з бізнесом», у рамках якого семи громадам Черкащини буде створено інвестиційні паспорти провідною консалтинговою компанією Civitta, спільно з  аналітичним центром «Ейдос».

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє Черкаський прес-клуб реформ.

- Інвестиційні паспорти буде створено до кінця року для Балаклеївської, Березняківської, Бобрицької, Ладиженської, Лип’янської, Медведівської та Михайлівської громад, - повідомив Сергій Слинько, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. – 28 серпня у нас відбулася координаційна зустріч робочої групи, де ще раз було акцентовано, що саме Черкаська область буде лідером за кількістю громад, які отримають шанс  покращити свої інвестиційні можливості. Кожна громада отримає не лише аудит свого потенціалу для інвесторів, але й перелік проектів, потенційно цікавих для інвестування – у вигляді детальних бізнес-планів.

Як констатував Сергій Корнилюк, старший аналітик компанії Civitta, черкаські громади подали найбільшу  кількість заявок на відкритий конкурс – і вони були найбільш якісно підготовлені – відповідно, із 20 громад України, обраних для створення інвестиційних паспортів, 7 – саме з Черкаської області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: