Експертизу проведеного очищення річки Суха Згар проведуть на Черкащині

Новини

На Золотоніщині вкотре почали обговорювали питання забруднення річки Суха Згар, яка протікає через села Хвильово-Сорочин та Деньги. Жителі цих сіл зібрались на обговорення актуальної для них проблеми. Зустрічалися люди із представниками влади району й міста. Обурення також викликала перевірка обласної Екоінспекції, яка зафіксувала тут перевищення рівня фосфатів та нітратів.

Ukrainian English Russian

Серед причин називають неефективність роботи очисних споруд, а також значні порушення під час чищення річки, яке проводили у 2016 році. Конструктиву під час діалогу було досягнуто лише одного – районна влада задекларувала майбутнє придбання аналізаторів, які встановлять на виході з очисних споруд, пише provce.ck.ua.

В місті ж надалі проблему планують вирішувати комплексно. Перший крок – проведення чіткої незалежної експертизи одночасно і щодо роботи очисних, і щодо якості того самого чищення річки Суха Згар.

Довідково:

2016 року на очищення річки Суха Згар було ви 5 мільйонів гривень. Проведення подібних робіт взимку несе мало користі, проте акти виконаних робіт були закриті вже 29 грудня. Хоча й фізично техніка працювала на воді ще довго. Багато питань тоді виникло, як до самої технології очищення, так і до самої «тендерної» процедури.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: