Енергетики стурбовані судовим рішенням, яким відмовлено у підписанні мирових угод з Азотом

Новини

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка з проханням у найближчі терміни провести нараду а участі представників ПАТ «Черкасиобленерго», ПАТ «АЗОТ», Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління ДСНС України в Черкаській області, з метою недопущення соціальної напруги серед працівників ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «АЗОТ», уникнення дестабілізації роботи обох Товариств, загостренню економічної та екологічної ситуації в області.

 

Ukrainian English Russian

У зверненні, що його було направлено керівництву області, йдеться, що Київський апеляційний господарський суд відмовив підприємству у задоволенні заяв про затвердження мирових угод та прийнято рішення про стягнення всієї заборгованості з ПАТ «АЗОТ», без будь-якої реструктуризації суми боргу. І таким чином зведено нанівець всі зусилля по затвердженню мирових угод та реструктуризації заборгованості ПАТ «АЗОТ» перед ПАТ «Черкасиобленерго».

“Очевидним є те, що ПАТ «АЗОТ» не зможе сплатити присуджену до стягнення суму заборгованості без прийнятної реструктуризації боргу, а отже існує реальна загроза дестабілізації роботи двох надважливих Товариств, які дають роботу близько 7000 працівників, пише dzvin.media.

У свою чергу дестабілізація господарської діяльності Товариства, яке здійснює електропостачання в межах Черкаської області та Товариства, яке є виробником мінеральних добрив може призвести до негативних непередбачуваних наслідків для всієї Черкаської області.” – вважають обласні енергетики.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: