Енергетики відкрили новий центр обслуговування споживачів у середмісті

Будівництво. ЖКГ

Сучасний сервіс та кваліфікований персонал для консультацій. У Черкасах у приміщенні колишнього черкаського РЕМу (за адресою Благовісна, 166) відкрили новий центр обслуговування споживачів ТОВ "Черкасиенергозбут".

Ukrainian English Russian

"Ця компанія була створена відповідно до закону України "Про ринок електричної енергії”, адже із 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні, в тому числі в Черкаській області, надаватимуть дві різні компанії. ПАТ “Черкасиобленерго” буде здійснювати розподіл , а от постачати електроенергію у домівки черкащан буде саме ТОВ "Черкасиенергозбут". Відповідно до чинного законодавства, обленерго по всій Україні із 1 січня не матимуть права продавати електроенергію. Це було зроблено для того, аби демонополізувати ринок. Фактично зараз споживач зможе самостійно собі обирати постачальника електроенергії згідно чинних тарифів”, - відзначив голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.

За словами заступника директора комерційного з енергозбуту ПАТ “Черкасиобленерго” Руслана Самойленка, у центрі будуть обслуговувати не лише жителів Черкас, а й всієї області. Там можна буде отримати рахунок за електроенергію, дізнатися інформацію про борги та інші нарахування. В разі потреби – залишити скаргу або заяву для ПАТ “Черкасиобленерго”.

Начальник центру обслуговування споживачів ТОВ "Черкасиенергозбут" Оксана Андрейко повідомила, що із 1 січня у платіжках черкащан будуть подані інші реквізити для оплати за електроенергію, пише zmi.ck.ua.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: