Фахівці ДАБК виявили, що замість житлового будинку власник незаконно спорудив СТО

Новини

На початку травня 2020 року до управління державного архітектурно-будівельного контролю надійшла інформація про ймовірне будівництво на вулиці Благовісній приміщення станції технічного обслуговування або автомобільної мийки.

 

Ukrainian English Russian

Фахівці структурного підрозділу з’ясували: власник тамтешньої земельної ділянки в 2018 році подавав повідомлення про початок виконання будівельних робіт на об’єкті «Будівництво житлового будинку з гаражем по вул. Благовісній, 281 у м. Черкаси».

8 травня цього року в управлінні ДАБК зареєстрували декларацію про готовність до експлуатації об’єкта «Будівництво житлового будинку з гаражем по вул. Благовісній, 281 у м. Черкаси, загальною площею 201,7 кв. метрів, житловою 104,5».

Утім під час візуального огляду було встановлено, що готовий до експлуатації житловий будинок за усіма зовнішніми ознаками нагадує СТО або ж мийку.

Тож нині, за інформацією Бориса Євмини, управлінням ДАБК із залученням інших державних і комунальних інституцій будуть вжиті всі необхідні заходи відповідно до діючого законодавства та в інтересах мешканців міста.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: