Фестиваль «Спас Медовий» проведуть на Корсунщині

Медицина. Туризм

Творчо-екологічний фестиваль відбудеться у одному із сіл Моринської громади – Виграєві – 20-21 серпня.

Ukrainian English Russian

Як зазначає керівництво громади, у рамках фестивалю відбудеться конференція пасічників України,  виставка-продаж меду, виставка медових виробів та продуктів бджолярства, виставка виробів народного мистецтва. Всі цікавинки фестивалю (як-то майстер-класи із розпису медових пряників, можливість спробувати методи лікування бджолиними продуктами у спеціальному будиночку для апі-терапії) буде прив’язано до меду.

До участі у фестивалі «Спас Медовий» планують запросити усі громади регіону та, загалом - усіх мешканців Черкащини, інформує прес-клуб реформ.

- Проводячи аналіз можливостей Моринської ОТГ в рамках підготовки Стратегії її розвитку, було виявлено кілька особливостей громади, які вирізняють її серед інших, - зазначає Григорій Перерва, радник Черкаського Центру розвитку місцевого  самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. - Зокрема, в цій ОТГ відсутні шкідливі промислові виробництва – і це позитивно впливає на екологію. Завдяки цьому, а також - підприємництву окремих мешканців, у громаді на високому рівні розвивається бджільництво. Тут мешкають представники районної спілки бджолярів, а місцевий мед має великий попит і за межами регіону. Тому, в рамках розвитку громади і окремих напрямів бізнесу, було прийнято рішення підтримати дану галузь. В тому числі - завдяки її популяризації через проведення фестивалю.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: