Філія АСК "ІНГО Україна" у м. Черкаси

Компанії
Філія АСК "ІНГО Україна" у м. Черкаси
Ukrainian English Russian
Адреса: 18007, вул. Хрещатик, б. 225, 2 пов., офіс 22А
Телефон: +38 047 236 8583 
+38 047 233 0474 
+38 067 384 0378

E-mail:cherkassy@ingo.ua

Сайт:http://ingo.ua/ru/offices 
 

Понад 20 років успішно працює на ринку страхових послуг області філія АСК "ІНГО Україна" у м. Черкаси. Вона обслуговує клієнтів відповідно до єдиних корпоративних стандартів. АСК «ІНГО Україна» за 22 роки діяльності стала одним із лідерів ринку, зокрема у страхуванні корпоративних клієнтів та юридичних осіб.

Більше 10 років Компанія посідає провідні позиції не тільки за обсягом залучених премій і розмірам власних активів, але і за сумами виплат страхових відшкодувань.

В залежності від побажань клієнта АСК «ІНГО Україна» може запропонувати ефективні рішення зі страхового захисту бізнесу та працівників підприємств:

  • Автострахування: КАСКО, ОСЦПВ («автоцивілка»), «Зелена картка»;
  • Особисте страхування персоналу: добровільне медичне страхування (ДМС);
  • Страхування виїжджаючих за кордон та подорожуючих по Україні;
  • Страхування рухомого та нерухомого майна, у тому числі товарів на складі;
  • Страхування ризиків аграрного виробника.
  • Страхування експортно-імпортних операцій.

Компанія має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування та надає послуги як корпоративним, так і роздрібним клієнтам.

АСК «ІНГО Україна» має високу ступінь надійності завдяки співпраці із західними перестрахувальниками, які мають високий рейтинг надійності (не нижче А- згідно Standard &Poor's). Це дуже важливо, тому що збитки часто бувають катастрофічними, а в Україні не всі страхові компанії володіють достатнім капіталом, щоб повністю покрити взяті на себе зобов’язання», – відзначила директор філії АСК "ІНГО Україна" у м. Черкаси Ірина Пидорич.

24 червня 2016 року «Українське Кредитно-Рейтингове Агентство» (UCRA) підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АСК «ІНГО Україна» на рівні «uaАА» зі стабільним прогнозом. Це є найвищим рівнем, який свідчить про максимальну надійність Компанії.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: