Форум «Робототехніка в нашому житті» провели у Черкасах

Інновації

З нагоди Дня факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету на базі закладу відбувся Форум «Робототехніка в нашому житті».

Ukrainian English Russian

У рамках роботи Форуму гості, керівництво, викладачі та студенти закладу мали нагоду оглянути презентації кафедр факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ та шкіл, що активно впроваджують вивчення робототехніки з використанням комплектів LEGO.

Про це повідомили в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

 Зокрема, серед презентованих кафедрою приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій експонатів були мобільні автономні роботи, роботизований прототип людської руки, робот-художник (кресляр), лазерний гравіювальний станок та ін.

– У 2018 році кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій вперше розпочала підготовку студентів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за новою освітньою програмою «Робототехнічні системи та автоматизація», отже попереду очікуємо на нові амбітні розробки та досягнення в напрямку робототехніки та автоматизації, – розповідають на факультеті електронних технологій і робототехніки ЧДТУ.

Відвідувачі виставки мали нагоду не лише оглянути представлені експонати, але і випробувати власні сили в робототехніці, взявши участь у змаганнях роботів «Сумо».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: