Француз заснував успішну екоферму на Закарпатті

Досвід регіонів

Француз Орест Дель Соль та його дружина Йолана заснували сімейну ферму у селі Нижнє Селище Хустського району Закарпатської області.

Ukrainian English Russian

На еко-фермі “Зелений Гай” тримають корів, свиней і кіз. Тут виготовляють натуральну м’ясну продукцію і сири, пише Agronews.

“На фермі “Зелений Гай” є близько 40 свиней мішаної породи – велика біла схрещена зі свинками породи ландрас. Ми розводимо їх самостійно. Самців використовуємо виключно своїх. При вигодовуванні поросят не застосовуємо жодних антибіотиків, жодних біодобавок”, – кажуть на фермі.

Рецепт годівлі простий: пшениця, ячмінь та горох, трава та сироватка     з Селиської сироварні, що збудована поруч.

На еко-фермі виготовляється натуральна м’ясна продукція. А це ковбаса “Французька”, Селиська салямі, ковбаса домашня гриль, ломбардія, бекон, шинка та інші вироби. А ще “Зелений гай” пропонує сири з козячого молока, яблучний сік та грибну аджику.

А от виготовлення сиру на фермі “Зелений гай” забезпечують 20 кіз, в основному альпійської породи, та 2 цапи. Це абсолютно невибаглива порода, легко пристосовується до різних кліматичних умов і кормів. Взимку вони обростають густим пухом, який до весни линяє, що й дозволяє їм прекрасно витримувати суворі зими.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: