Генпрокуратура розслідує, чому влада відмовилась від смілянської лікарні

Медицина. Туризм

Міськрада Сміли фактично відмовилася від медичної установи, розташованої на території міста. Лікарі не отримують заробітної плати 

Ukrainian English Russian

Кабмін звернувся до Генеральної прокуратури з приводу розслідування фактів невиконання законів посадовими особами органів місцевого самоврядування міста Сміла, які призвели до невиплати зарплати працівникам спеціалізованої медико-санітарної частини № 14.

Заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк заявив, що склалася ситуація, коли міська рада Сміли фактично відмовилася від закладу, розташованого на території міста.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман наголосив на необхідності розслідування фактів невиконання законів посадовцями. За його словами, цей заклад в управління міста держава передала рік тому, інформує unian.ua.

- Місто прийняло рішення його не взяти. І фактично це був невиконаний закон. Жодної копійки уряд не боргує цим людям, боргує міська влада. Тепер ми маємо їх повернути в державну власність, напевно, заплатити кошти людям... Але я вважаю, що треба розслідувати, яким чином це все відбулося, хто з посадових осіб має нести відповідальність за таке рішення, - зазначив Гройсман.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: