Гідравлічні випробування на Митниці стартують з 17 серпня

Будівництво. ЖКГ

На сьогодні працівниками ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» проведено перший та завершується другий етап гідравлічних випробувань. Перевірено на міцність мережі Південно-Західного району, мікрорайону  «Хімселище», вул. Чорновола, вул. Смілянської.

Ukrainian English Russian

На завершальній стадії гідравлічні випробування мереж мікрорайону «Д». Орієнтовний термін завершення робіт –  16 серпня. Про це розповів заступник директора департаменту  житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук.

З 17 серпня по 11 вересня  ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» планує провести третій етап гідравлічних випробувань, який охопить мікрорайон «Митниця».

 А з 1 по 20 вересня – завершальний четвертий етап вулицями Припортова, Криваліївська, Новопречистенська, Благовісна, Небесної Сотні, Митницька, Пастерівська, Б. Хмельницького, Гуржіївська.

КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», згідно з графіком, здійснює  гідравлічні випробування теплових мереж від котелень середнього та низького тиску. Станом на  10 липня  гідравлічні випробування виконані від котелень та ЦТП Південно-Західного району. Залишилося випробування тепломереж приєднаних до магістралей ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», інформують у прес-службі міськради.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: