Голову Шполянської РВК звинувачують у фальшуванні протоколу

Новини

Шполянська районна виборча комісія провела засідання і проголосувала за створення Матусівської сільської виборчої комісії без необхідного кворуму. Так вважає колишній член РВК

Ukrainian English Russian

Відповідно до оприлюдненого протоколу засідання на ньому були присутні дев’ятеро членів комісії з 16-ти. Проте, за словами колишнього члена цієї комісії від місцевої організації ВО «Батьківщина» Віктора Слюсаря (згідно з постановою ЦВК №210 від 3 жовтня його замінили на іншого представника партосередку), заступник голови районної комісії Борис Кулик, вказаний у протоколі як присутній, насправді на засіданні не був. Таким чином, наполягає Віктор Слюсар, у засіданні взяли участь восьмеро членів ТВК. А отже прийняте рішення не є дійсним.

Сам Віктор Слюсар також був відсутнім на засіданні, оскільки його не запросили.  Свою відсутність підтверджує і Борис Кулик, пише vycherpno.ck.ua.

Натомість голова Шполянської районної комісії Валентина Колісник вважає, що сталася технічна помилка. За її словами, список відсутніх і присутніх членів комісії для економії часу був перенесений з іншого протоколу, але не був відкорегований. Так, на засіданні був присутній інший член комісії – Андрій Скачидорога, який у протоколі значився відсутнім. Пізніше цей протокол переписали.

Наразі справу мають розслідувати правоохоронні органи, повідомили у Громадянській мережі ОПОРА. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: