Голови кварткомів Сміли відвідали одне з провідних підприємств міста – кондитерську фабрику «Меркурій»

Новини

Нещодавно голови квартальних комітетів Сміли в рамках запланованої програми відвідали виробничу базу кондитерської фабрики «Меркурій», яка знаходиться у с Балаклея. Гостей тепло зустрів директор цього підприємства Євген Таран, який супроводжував їх цехами фабрики, розповідаючи про технологічний процес виготовлення «солодкої» продукції, яка широко відома не лише в Україні, а й у всьому світі, користується широким попитом.

Ukrainian English Russian

– Немає слів! – каже у захваті голова ради кварткомів Сміли Марія Костенко, яка ініціювала цю поїздку. – Ми побачили живий приклад високих технологій, рівня культури виробництва, ставлення до своїх працівників, котрі забезпечені всім необхідним: зарплатами, умовами праці, побуту. Привертає увага санітарна безпека колективу в умовах нового спалаху небезпечної вірусної інфекції. Винятку немає ні для кого. Безпека і здоров’я людей – тут понад усе.

Євген Володимирович Таран зазначив, що подібні екскурсії на «Меркурії» проводяться регулярно, тут бувають школярі, студенти, майбутні фахівці з харчових технологій, пише procherk.info. Головам квартальних комітетів тут теж було на що подивитися і приємно здивуватися.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: