Господарський суд поставив крапку в справі щодо призначення управителя

Будівництво. ЖКГ

16 березня Господарський суд Черкаської області ухвалив рішення у справі щодо результатів конкурсу на управління багатоквартирними будинками. Усі договори з “Новою якістю” визнані чинними та законними. ГО “Захист прав обманутих споживачів” повністю відмовлено у задоволенні позову.

Ukrainian English Russian

Про це інформує прес-служба управлінської компанії “Нова якість”.

Нагадаємо, що у вересні 2019-го року ГО “Захист прав обманутих споживачів” звернулася із позовом до виконавчого комітету Черкаської міської ради, ТОВ «Сантехбудкострукція» та її правонаступників – ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» Дільниці 13, 18, 19».

Громадська організація вимагала визнати протиправним та скасувати рішення виконавчого комітету № 550 від 15.05.2019 «Про переможця конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків», укладених на підставі цього рішення низки договорів про надання послуги з управління багатоквартирними будинками.

-  Нарешті поставлено крапку у цій справі. Господарським судом Черкаської області у повному обсязі відмовлено у всіх заявлених позовних вимогах громадською організацією, які були підтримані Черкаською місцевою прокуратурою, що вступила у справу згодом, - говорить адвокат групи управлінських компаній “Нова якість” Максим Підгорний. - Таке рішення суду вкотре підтверджує факт, що конкурс на визначення переможця з надання послуги управління багатоквартирними будинками є логічним кроком у завершенні житлово-комунальної реформи. Вона стартувала ще у 2015-му році з відповідних законодавчих змін та відбулася у переважній більшості усіх обласних центрів України.

Додає, що нині відповідним розпорядженням КМДА від 3 березня 2020 у столиці стартувала підготовка до проведення аналогічного конкурсу. За попередніми підрахунками майже 8 тисяч багатоквартирок Києва отримають управителя за його результатами.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: