Готель "Дніпро" хочуть зробити енергоефективнішим

Енергоефективність

У черкаському готелі "Дніпро" представили проект енергомодернізації готелю. Його презентували під час відповідної наради.

Ukrainian English Russian

Захід провели за участі представників наукових установ, товариств і компаній, які успішно займаються впровадженням енергозберігаючих технологій в Україні. Зокрема, ТОВ «Українські інноваційні технології», компаній – «ЕлектроСОЛАРтехнолоджіс Україна» та «ЕлектроУкраїна», виробничо-комерційної фірми «Експертінвестпроект», ТОВ «КАРБОН4-УКРАЇНА», Консорціуму ІТГ тощо.

Вони ознайомили присутніх із напрямками своєї діяльності, новітніми енергозберігаючими технологіями та матеріалами.

Окрім того, директор компанії «ЕлектроУкраїна» Сергій Кунинець запросив присутніх на відкриття електро-заправної станції для електромобілів, модуль якої облаштовано у дворі готельного комплексу і яка готова до експлуатації.

На завершення роботи учасники наради детально обговорили кроки, які необхідно здійснити, щоб модернізувати енергосистему готелю. Гості підкреслили, що запропонований проект розрахований для реалізації на умовах співфінансування.

У відповідь Валентин Тарасенко зауважив, що обласна рада готова до співпраці і з цією метою обласним бюджетом вже передбачено певні кошти.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: