Готельні послуги заборонено надавати без підтвердженої категорії - нагадують власникам закладів

Новини

ДП “Черкасистандартметрологія” доводить до відома, що відповідно до чинного законодавства  об’єктам туристичної інфраструктури (готелям, іншим об’єктам, призначеним для надання послуг з розміщення, закладам харчування, курортним закладам тощо) присвоюються категорії якості та рівня обслуговування. Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.

Ukrainian English Russian

Встановлення категорії готелям здійснюється за заявою його власника, згідно з затвердженим КМУ порядком.

Власник об’єкта (готелю), якому встановлено категорію, зобов’язаний розмістити на фасаді будівлі знак категорії об’єкта із зазначенням свідоцтва про встановлення категорії, його серію та номер. Категорії готелям встановлюються за результатами добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії.

Готелі які вже пройшли процедуру добровільної сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та мають чинний сертифікат відповідності, але не мають свідоцтва про встановлення відповідної категорії, повинні звернутися до органу з сертифікації ДП «Черкасистандартметрологія» з метою проведення робіт з оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії та отримання свідоцтва.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: