Готуючись до зими, чигиринці скуповують котли опалення

Будівництво. ЖКГ

Жителі райцентру масово закуповують обладнання для індивідуального опалення. Панічні настрої серед чигиринців спричинило скрутне становище, в якому перебуває місцеве теплопостачальне підприємство

Ukrainian English Russian

— Ситуація і справді важка, хоч підприємство «Чигиринські теплові мережі» офіційно банкрутом не визнане, — окреслює ситуацію виконувач обов’язків міського голови Чигирина Володимир Цівіна. — Але підприємство у боргах. Загальний борг становить 8,5 мільйона гривень. Значна частка цієї суми — це несплата за газ. За таких обставин  городяни справді можуть залишитись без тепла.

За його словами зараз на обслуговуванні «Чигиринських теплових мереж» залишилось близько 260 осель. Тож справді існує підвищений попит на обладнання для індивідуальних систем опалення. Люди масово відмовляються від послуг центрального теплопостачання. Тільки за останній місяць так вчинили мешканці близько 150 квартир, пише www.kray.ck.ua.

- Ми намагаємось допомагати городянам: з міського бюджету вже спрямували близько 160 тисяч гривень на виконання електромонтажних робіт, завершення яких дасть можливість низці будинків облаштувати електроопалення. Також передбачили значні суми на те, щоб забезпечити для певної кількості будинків можливість встановлення систем індивідуального газового опалення, - зазначив посадовець.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: