Громада Руської Поляни самоорганізувалася на ремонт доріг

Новини

Сільська рада Руської Поляни Черкаського району згуртувала односельців, підприємців та власників великовагового транспорту, аби спільно відремонтувати дорогу навпроти автобусної зупинки «Швидкий», - інформує live.ck.ua.
Ukrainian English Russian

– Дорога, що проходить через Руську Поляну та сполучає села Геронимівку з Дубіївкою, перебуває на балансі Служби автодоріг. Вона у дуже незадовільному стані. На неодноразові звернення сільської ради власник не поспішає її ремонтувати. Тому ми вирішили це зробити власними силами, – повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» сільський голова Олег Гриценко.

Частину дороги вже відремонтували силами місцевих підприємців, керівництва сільськогосподарського товариства та небайдужих жителів села. Прізвища цих небайдужих людей, що допомогли з ремонтом, розміщені на тильній стороні дорожнього знаку біля зупинки «Вагова».

«Зроблено 1 км ямкового ремонту від в’їзду в наше село у напрямках мікрорайонів «Дубина» та «Хутір». Наступним етапом було прокладання 80 м.п. (480 м.кв.) асфальтного покриття в напрямку магазину «Швидкий». Згодом за підтримки директора СТОВ «Зоря» Івана Йосиповича Дарієнка було розпочато суцільне покриття асфальтом дороги довжиною 100 п.м. (600м.кв.). Однак для завершення ремонту найпроблемнішої ділянки цієї дороги – 50 п.м. навпроти автобусної зупинки «Швидкий» до перехрестя – потрібні ще кошти, – пише керівник села, звертаючись до громади з проханням підтримати акцію «Відремонтуймо дорогу гуртом!».
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: