Громади 3 областей навчали готувати проекти на конкурс Секторальної підтримки ЄС

Новини

Громади 3 областей навчали готувати проекти на конкурс Секторальної підтримки ЄС Онлайн-тренінг під назвою «Управління проєктним циклом. Готуємо міжобласні проєкти на конкурс Секторальної підтримки ЄС» відбувся днями для громад трьох областей – Сумської, Полтавської та Черкаської.

Ukrainian English Russian

 Власне, Черкаський РО. Програми «ULEAD з Європою» і був одним з головних організаторів заходу, покликаного надати громадам знання щодо управління проектним циклом і вийти на підготовку спільних проектів від громад з різних областей на конкурс Секторальної підтримки ЄС. А ще - розвиток міжмуніципальної співпраці і кооперації між громадами з різних регіонів України.

За словами одного зі спікерів заходу, експерта з питань регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Григорія Перерви, онлайн-тренінг зібрав біля 20 представників громад.

Вони отримали максимум інформації як щодо підготовки проектів, так і про конкурс секторальної підтримки ЄС, напрями фінансування, критерії оцінювання – та успішні кейси, що можуть стати для громад успішним дороговказом на шліху до успіху.

 ***Довідково: Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Програма спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: