Хасиди збільшили надходження до бюджету Умані

Новини

За офіційними даними, у вересні минулого року до міста Умань на святкування Рош-га-Шана прибуло понад 33 тис. брацлавських хасидів. Як зауважив міський голова Умані Олександр Цебрій, у 2017 році, як і в попередні роки, спостерігалась тенденція до збільшення потоку брацлавських хасидів і в чергове було зафіксовано рекордну кількість паломників

Ukrainian English Russian

Зросли і надходження до бюджетів усіх рівнів. За інформацією Уманської ОДПІ, в результаті проведених заходів контролю за повнотою сплати податків юридичними та фізичними особами при здійсненні продажу товарів та надання послуг паломникам у 2017 році, до зведеного бюджету забезпечено 11,8 млн. грн.(темп росту 133,6 % до відповідного періоду 2016 року), до місцевого бюджету надійшло 6,6 млн. грн.(темп росту 133,2 % до відповідного періоду 2016 року).

Крім того, забезпечено надходження до міського бюджету коштів пайової участі від зданих в експлуатацію вищевказаних будівель в розмірі 1,36 млн. грн., які призначено для розвитку інженерної інфраструктури.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: