Хобі для душі: черкащанка створила півтори сотні дитячих карнавальних костюмів

Новини

Новорічні костюми для дітей створює черкащанка Ольга Андрійчук. Пошиття – це її хобі і так вона відпочиває від основної роботи. Аби вбрання було оригінальним та подобалось дітям, має власний секрет.

Ukrainian English Russian

Свою кухню черкащанка Ольга Андрійчук переобладнала у майстерню. Тут і швейна машинка, і заготовки, і завершені костюми. Жінка зараз перебуває у декретній відпустці, раніше доводилось над вбранням працювати вночі:

"Прийшла з роботи, погодувала дітей, вклала їх спати і вночі я працювала допоки не звершу свій образ".

Майстриня шиє костюми протягом семи років. За цей час створила 150 образів. Аби вони були унікальні, доповнює їх аксесуарами, створеними власноруч, інформує Суспільне: Черкаси.

"Дівчатам цукерки на волосся, такі роблю, щоб у дітей аж очі світилися, зайченятам у нас є морквинки. Дитина вдягає і усі цікавляться, а білочкам горішки".

Шити любила з дитинства, розповіла жінка. Спочатку святкове вбрання створювала для ляльок, потім дитяча забава переросла в хобі:

"Мої ляльки були завжди одягнені гарно, підібрана кольорова гама. Мені подобалось шити з дитинства".

На один костюм майстриня витрачає від години до тижня, – усе залежить від складності. Таке заняття обрала, тому що хоче у всьому бути неординарною:

"Кума віддає костюм білочки, а він заурядний такий, я – додаю хутра, оздоблюю, додаю натуральний хвіст, манжетки ставлю. Щоб усе довершеним було, щоб вигляд був відповідний – родзинка".

Готові костюми майстриня приміряє на своїх доньках Вікторії та Владиславі. Восьмирічна Владислава розповіла, що костюм "східної красуні" – улюблений, тому що створювала його разом із мамою. Розповіла, що коли одягає мамині костюми – хочеться танцювати:

"На святах у школі я себе почуваю гарною принцесою, тому що у мене найкрасивіші костюми. Я можу мамі допомогти, наприклад, паєтки розібрати, можу тканини піти купити".

Дівчинка розповіла, що в майбутньому хотіла б продовжити мамину справу.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: