Хто з черкаських підприємств фінансував «Слугу народу»

Фінанси

Партія «Слуга народу» подала до НАЗК фінансовий звіт за перший квартал 2019 року. У числі донорів партії виявилися фізичні та юридичні особи із черкаською пропискою.

Ukrainian English Russian

Найбільше коштів, по 3 мільйони гривень, партії перерахували товариства «Інтеренерготрейд» та «Агроче плюс», пише 18000.com.ua.

«Інтеренерготрейд» зареєстроване в Черкасах. Його директором значиться Віталій Шаповал, що у 2015 році балотувався до Черкаської обласної ради від БПП «Солідарність». Товариство «Агроче плюс» прописане в Золотоноші і займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. Директор – Віктор Величковський. У 2017-2018 роках цим товариством також керував вище згаданий Віталій Шаповал.

Щодо фізичних осіб, то найбільшу суму коштів пожертвував Роман Миколайович Лещенко із села Нагірна, Жашківського району – 1,6 мільйона гривень. Це підприємець і депутат Жашківської районної ради, член депутатської групи «Жашківчани».

130 тисяч гривень спрямував підприємець Павло Вайсеро із Сміли, 100 тисяч – Михайло Скляренко з Умані.

При цьому офіційний представник Зеленського в Черкасах – Володимир Зозуля спрямував партії двома платежами лише 10400 гривень.

Зазначимо, що політична партія “Слуга народу” зареєстрована 31 березня 2016 року. Її головою значиться Іван Баканов.