Індекс реальної заробітної плати в області цьогоріч склав 109 %

Фінанси

За повідомленням головного управляння статистики у Черкаські області, у січні-серпні 2019 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) порівняно з відповідним періодом 2018р. збільшився на 19,1% і становив 8626 грн.

Ukrainian English Russian

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,4 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 60% від середнього рівня по економіці.

Індекс реальної заробітної плати у січні–серпні 2019 р. порівняно з січнем–серпнем 2018р. становив 109,5%.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: