Інноваційна сортувальня сміття невдовзі запрацює у Львові

Досвід регіонів

Незабаром у Львові, на вулиці Заводській, 31, планують відкрити сортувальню, де розповідатимуть і показуватимуть на прикладі, як правильно розділяти відходи.

Ukrainian English Russian

Ініціативу для тих, кому небайдуже довкілля, запустять на складі організації «Зелена Коробка», повідомляє 032.ua.

«Сортувальня буде простором для глибинного сортування відходів, які потім поїдуть на переробку, - зазначають еко-активісти. - Розсортувати домашні відходи людям допомагатиме спеціальний консультант - це буде майданчик для однодумців, місце навчання з "офлайн"- магазином та місцем для еко-лекцій».

Наразі у приміщенні сортувальні триває ремонт, йде закупка обладнання та матеріалів. Згодом також планують купити власний транспорт, аби відновити адресний вивіз вторсировини від шкіл, офісів, бібліотек та інших закладів, які долучились до проекту. У планах на майбутнє також значиться запуск власного невеликого виробництва, що відкриє нові можливості для переробки, пише ecotown.com.ua.

Громадська організація «Зелена Коробка» надає послуги з роздільного збору та вивезення ТПВ у Львові вже два роки. Зібрану сировину переробляють на заводах та майстернях українських міст.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: