Інспектори Держгеокадастру виявили земельних порушень на майже 1,2 млн гривень

Новини

Протягом липня – вересня 2020 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 287 перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 163 порушення.

Ukrainian English Russian

За результатами перевірок загалом проведено 83 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 1 млн 172 тис грн, добровільно сплачено 940,6 тис. грн.

У ході своєї роботи фахівці обласного Держгеокадастру оформили матеріали по 114 адміністративних справах, виявивши порушення земельного законодавства. За цими фактами вжито заходів реагування, зокрема порушників оштрафовано на загальну суму 23,5 тис. грн, із них добровільно сплачено 18,1 тис. грн.

Також за цей час направлено 40 клопотань до органів державної влади та місцевого самоврядування про приведення ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування відповідно до законодавства, повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: