Інвестор отримав дозвіл будувати сміттєпереробний завод у Житомирі

Досвід регіонів

Компанія ТОВ «МС Соціальний проект» отримала усі дозвільні документи на будівництво сміттєпереробного заводу у Житомирі. Про це повідомляє zhitomir.info.

Ukrainian English Russian

Зазначається, що завод використовуватиме обладнання, яке виробляється в Європі.

“Завод не буде використовувати будь-яких технологій спалювання, і компанія вже інвестувала своїх коштів більше 1,5 млн євро для будівництва цього заводу. Вона платить податки в місцевий бюджет, тобто з 2018 року компанія несе щорічні витрати на підготовку майданчика та оплату земельних податків, інших податків. Компанія має серйозний намір завершити проєкт найближчим часом», – розповідає директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк.

Представники компанії зазначають: на отримання всіх документів пішло 1,5 року. Аналогів такого заводу в Україні немає, зазначає директор комунальної установи «Агенція розвитку міста».

«На сьогодні насправді ніхто з українських міст не проходив ці процедури від початку до кінця, і ми сподіваємося стати першим містом в Україні, яке отримує функціонуючий завод із глибокою переробкою сміття на 90%», – зауважує директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк.

Представники компанії додають: початок робіт припадає на осінньо-зимовий період, тому планують розпочати будівництво наступного року, а поки підготують усе необхідне обладнання.

Згідно з проєктом, завод мають запустити у 2022 році. Це буде завод потужністю переробки 85,0 тис. тонн сміття в рік з новими робочими місцями (200 нових робочих місць).

 

Останні новини

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: