Іспанці інвестуватимуть у розвиток екологічного бізнесу у Золотоноші

Інвестиції

Іспанське підприємство готове вкладати гроші у будівництво сонячної електростанції у Золотоноші. Компанія готова організувати виробництво електроенергії на кількох майданчиках.

Ukrainian English Russian

Іспанська компанія «Макро Солюшинс», представники якої недавно відвідали Черкащину, має намір на території міста Золотоноша розмістити сонячну електростанцію, повідомляє ukurier.gov.ua. Підприємство готове організувати виробництво електроенергії на кількох майданчиках. Розмір кожного має бути в межах 7-10 га. Іспанці готові співпрацювати і в інших напрямках, зокрема в комунальній та будівельній галузях.

Як відомо, в Золотоноші розроблено проект майбутнього технопарку. Згадана компанія виявила намір долучитися до втілення цього проекту. Раніше свій намір відкрити завод з випуску LED-світильників (світлодіодних ламп) на базі індустріального парку задекларував також один із відомих виробників цієї продукції. На думку представників підприємства, це дасть змогу здешевити продукцію для українського ринку (вона нині досить дорога), а також створити в місті чимало додаткових робочих місць.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: