Кам’янська та Буцька ОТГ розвиватимуть туристичну співпрацю

Медицина. Туризм

Координуватимуть  свою діяльність в питаннях розвитку туристичної галузі для надання конкурентоспроможних послуг та розроблятимуть спільні туристичні маршрути Кам’янська та Буцька ОТГ. Договір співробітництва у сфері туризму підписали днями голови цих двох громад Володимир Тірон та Сергій Залізняк, інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Ukrainian English Russian

Також у рамках співробітництва громади домовились спільно здійснювати пошук інвесторів для розвитку туристичної інфраструктури, проводити взаємну інформаційну підтримку та рекламу в сфері туризму та обмінюватись кращими практиками в питаннях туризму.

Як відомо на території цих громад знаходяться відомі на всю Україну «Тясминський каньйон» та «Буцький каньйон». Тому ці громади мають схожі можливості та виклики.

Далі договір необхідно буде зареєструвати в Мінрегіоні. Але головне для Буцької та Кам’янської об’єднаних територіальних громад щоб він був втілений в життя і приніс нові можливості для розвитку громад та Черкащини.

Наразі за інформацією Мінрегіону Черкаська область входить в п’ятірку кращих в питаннях співробітництва та має 25 таких договорів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: