Канадські інвестори збудують на Черкащині сонячні електростанції

Енергоефективність

Канадці стануть у допомозі Черкащині у розвитку альтернативної енергетики. Компанія «Enervoxa» розглядає можливість інвестування та реалізації в області декількох проектів у цій сфері.

Ukrainian English Russian

 Як інформують у Черкаській ОДА, перспективи такої енергетичної співпраці обговорили сьогодні в ОДА на зустрічі заступників очільника області Ярослава Березаня та Костянтина Омаргалієва з представниками компанії.

Ці проекти передбачають будівництво сонячних електростанцій. Також не відкидають можливість будівництва комплексів з переробки твердих побутових відходів, переробки сільськогосподарської продукції.

- Компанія «Enervoxa» вже найближчим часом розпочне вивчати вільні земельні ділянки на території області, де могла би розмістити сонячні електростанції. Крім того, спільно вивчаємо можливості зведення в області сміттєпереробних підприємств. Це ті інвестиції, які допоможуть Черкащині здобути енергетичну незалежність. Адже зараз відчутний енергодефіцит. Особливо у деяких районах Черкащини. Тож створення станцій з відновлювальної енергетики – на часі, - каже Ярослав Березань

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: