Канів стане одним з пілотних міст, де підвищуватимуть енергоефективність завдяки ЕСКО

Енергоефективність

Канів співпрацюватиме із представниками ПРООН заради енергоефективності 

Ukrainian English Russian

З робочим візитом до Канева завітала офіційна делегація Представництва Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) на чолі із директором Янтомасом Хімстра. Візит відбувся в рамках реалізації проекту «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО», повідомили у Канівській міській раді.

Метою проекту є зменшення викидів парникових газів шляхом запровадження енергоефективних заходів у громадських будівлях.

За словами Канівського міського голови Ігоря Ренькаса, напрацювання в цьому напрямі Канів уже має. Так, по всіх школах і дитсадках міста проведено енергоаудит. Нещодавно в одній із шкіл (Канівській ЗОШ №1) відбулася повна заміна вікон. Утім, щоб відчути ефект і економію, цього замало.

– Впродовж п’яти років у десяти українських містах буде впроваджено 10 пілотних проектів із енергозбереження. Очікується, що вони стануть взірцем для наслідування в інших містах по всій країні,  - заявив керівник проекту Сергій Варга.

Канівський міський голова Ігор Ренькас і директор Представництва Програми розвитку ООН Янтомас Хімстра підписали спільний Меморандум про партнерство, що передбачає подальшу співпрацю.

Також делегація оглянула безпосередньо самі об’єкти, де планується впроваджувати в першу чергу енергоефективні заходи в Каневі. Це, зокрема, дитячий садок «Теремок» (вул.Дніпробудівська, 4) і Канівська спеціалізована школа №6 з поглибленим вивченням іноземних мов (вул.Шевченка, 83).

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: