Канівчанам повернули приміщення вартістю понад 2 млн грн

Новини

Минулого року Золотоніська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про повернення до комунальної власності нежитлового приміщення у м. Канів. Об’єкт, вартістю понад 2 млн грн, після закінчення терміну дії договору оренди продовжував безпідставно використовуватися суб’єктом господарювання.

Ukrainian English Russian

До того ж за користування приміщенням комунальної власності колишній орендар не сплачував орендну плату, стягнення якої з урахуванням неустойки також стало предметом позовних вимог прокурора. Про це повідомили  у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Господарським судом Черкаської області позов прокурора частково задоволено в частині стягнення боргу з орендної плати, однак права територіальної громади в частині повернення приміщення до комунальної власності залишилися не поновленими, що стало підставою для перегляду справи за апеляційною скаргою прокуратури області Північним апеляційним господарським судом.

Наприкінці грудня минулого року судом апеляційної інстанції задоволено позовні вимоги прокурора в частині зобов’язання фізичної особи-підприємця повернути спірне приміщення відділу комунального майна та земельних ресурсів Канівської міської ради та стягнуто з порушника понад 220 тис. грн. неустойки у вигляді подвійної плати за час неповернення майна після закінчення договору оренди.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: